Konsultavimo ir mokymų centras

Kas yra psichologinė konsultacija?

Psichologinės konsultacijos metu psichologas gali padėti atpažinti ir keisti negatyvų ar nelogišką mąstymą, suformuoti teigiamą požiūrį į save bei išorinį pasaulį, įveikti beviltiškumo ir bejėgiškumo jausmą, jaustis atsakingu ir gebančiu kontroliuoti savo veiksmus, sugrąžinti gebėjimą jausti malonumą, surasti kasdienių problemų sprendimus, atrasti stipriąsias savo puses ir pasinaudoti jomis įvairiose gyvenimo srityse, įveikti stresą, potrauminius išgyvenimus, spręsti tarpasmeninius konfliktus.

Psichologinė konsultacija teikiama, kai:

  • Tu jautiesi vienišas ar nesuprastas;
  • Jauti stresą dėl studijų ar kitais gyvenimo klausimais;
  • Patiri emocinių sunkumų;
  • Turi santykių problemų;
  • Turi LGBTQ+ klausimų;
  • Kyla savęs pažinimo klausimai;
  • Išgyveni krizinę situaciją.

Aprašytais atvejais raginame kreiptis į Konsultavimo ir mokymų centrą. Čia individualių psichologinių konsultacijų ar grupinių užsiėmimų metu tau padėsime susigaudyti mintyse, išmokti geriau bendrauti su kitais, įveikti nerimą, keisti savo elgesį, mąstymą bei savijautą. 

Atsižvelgiant į karantino laikotarpio patirtis, individualios konsultacijos vykdomos ne tik gyvų susitikimų metu, bet ir nuotoliniu būdu, jums patogia programėle (Skype, Viber, Whatsapp, MS Teams ir kt.). 

Visiems VU studentams teikiamoms paslaugoms yra taikomos didelės nuolaidos – 75% paslaugos kainos yra apmokama iš VU biudžeto. Priklausomai nuo konsultanto kvalifikacijos, studentai per metus gali gauti nuo 4 iki 6 kompensuojamų individualių konsultacijų arba nuo 8 iki 20 grupinių konsultacijų. Išnaudojus taikomas nuolaidas, galima tęsti konsultacijas pilna kaina. 

Konsultantų sąrašą gali rasti čia

Rašyk mums: kmc@fsf.vu.lt

Ateik: Universiteto g. 9/1, 116 kab. 

Skambink: (8 5) 268 7254