Konsultavimo ir mokymų centras

Psichologinio konsultavimo tikslas – padėti žmonėms išsiaiškinti, suprasti bei spręsti asmeninius arba tarpasmeninius su psichologine savijauta ar elgesiu susijusius sunkumus.

Kada kreiptis?

Dauguma į psichologą besikreipiančių žmonių neturi jokių psichikos sutrikimų. Psichologas padeda įveikti kasdieniniame gyvenime kylančias problemas. Dažniausiai pagalbos kreipiamasi dėl abejonių kylančių prieš priimant svarbius sprendimus, kankinančio vienišumo jausmo, nesutarimų su draugais ar artimaisiais, romantinių santykių rūpesčių, drovumo, asmeninių traumų, skyrybų, šeimos narių netekties ar sunkios ligos, problemų darbe ar moksle, piktnaudžiavimo alkoholiu ar kitomis narkotinėmis medžiagomis, užsitęsusio arba stipraus liūdesio, nerimo, trikdančių baimių, nekontroliuojamo valgymo.

Kur kreiptis?

Kviečiame kreiptis į Konsultavimo ir mokymų centrą.

VU studentams suteikiamos 4 nemokamos individualios psichologinės konsultacijos, kurias finansuoja Vilniaus universitetas. Galima lankyti ir grupinius užsiėmimus. Išnaudojus taikomas nuolaidas, konsultacijas galima tęsti pilna kaina.

Konsultantų sąrašą gali rasti čia.

Rašyk mums: kmc@fsf.vu.lt

Ateik: Universiteto g. 9/1, 116 kab.

Skambink: (8 5) 268 7254

Atsižvelgiant į karantino laikotarpio patirtis, individualios konsultacijos vykdomos ne tik gyvų susitikimų metu, bet ir nuotoliniu būdu, jums patogia programėle (Skype, Viber, Whatsapp, MS Teams ir kt.).